BİZ KİMİZ

Sanayide vazgeçilmez bir yere sahip olan kalıpçılık, günümüzde ekonomiye sağladığı katkı sebebi ile önem kazanmıştır. Tekstilden inşaata, otomobilden beyaz eşyaya kadar birçok sektörün lokomotifi konumda olan ve dünyada sürekli gelişmekte olan kalıp sektöründe müşteriye hızlı cevap verebilmek adına kalıp seti tedariği imalatçı firmalar tarafından kaçınılmaz hale gelmiştir

Kalıp sektöründeki açığı kapatmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına 2008 yılında kurulmuş olan firmamız hazır set üretiminde malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeksizin maliyeti ve zamanı en aza indirmek, kalıte ve teslim zamanında en uygunu sunma gayretindedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ
Yenilikçi bir politika izleyen firmamız teknik donanım ve teknoloji acısından sürekli yenilenerek, personelimiz gerekli eğitimlerden geçirilerek üretim kalitemizi sürekli olarak artırmak temel ilkelerimizdendir

Kalite politikamıza bağlı olarak müşterilerimiz için değerli olanı yapmak, kalite ve istikrarla taleplerine karşılık vermek önceliklerimizdendir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak vazgeçilmez prensibimizdir. Kalitede, hizmette ve yatırım seçeneklerinde sahip olduğumuz ve daima geliştirmekte olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için faaliyet göstermekte olduğumuz alanlarda yönetimi üstlenmek ve alanlarımızda lider olmak temel ilkemizdir.

Müşterilerimize karşı; müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü bünyemize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve zekâsından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan sağlamak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı oluşturmak TABSET ‘in kalite politikasının temelini oluşturmaktadır.

Tedarikçi ve iş ortaklarımıza karşı; iyi bir müşteriden beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz.

İş yaptığımız kişi ve kuruluşlar ile iş ortaklarımızın gizli bilgilerini özenle koruruz.

Rakiplerimize karşı; etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız. Toplum içerisinde hedeflenen rekabetçi yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları destekleriz.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak, bugüne ve yarına, ulkemıze ve halkımıza karsı sorumluluklarımızı yerine getirmek vazgeçemeyeceğimiz ilkelerimizdendir

TABSET adına karşı; iş ortaklarımız, müşterilerimiz profesyonel yeterliliğimiz ve dürüstlüğümüz sayesinde bize güvenmekte ve bizimle çalışmaktadırlar. Bu itibarımızı en üst düzeyde tutmak için elimizden gelen tüm özveriyi sarf ederiz.

Hizmetlerimizi profesyonel standartlarda, verdıgımız taahhütler ve etik kurallar çerçevesinde sunar, yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli özveriyi gösteririz.

Vizyonumuz:
Fark edilebilir kalıcı üstünlükler sağlamak

Misyonumuz:
Sürdürülebilir büyüme potansiyelini rakiplerimizin önünde olabilecek şekilde yönetmek

Sorumluluklarımız:
Tevazu, insana ve işine saygı, sosyal sorumluluk çerçevesinde kurumsal yönetimi gerçekleştirmek

Katılımcılığımız:
Karar aşamasında katılım ve ortak fikri teşvik eden bir yönetim oluşturmak ve müşterileri ile beraber ileri gidebilmek

Yaklaşımımız:
Mevcut portföyü iyi ve uzun vadede üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile planlamak

Tabset kalıplarını görmek için tıklayınız!

Powered by tabset.com.tr